Witam serdecznie na mojej stronie internetowej!

Nazywam się Sylwia Kluczyńska, nasz świat obserwuję od 1976 roku. Od kilku lat coraz bardziej pasjonuje mnie fotografia, największą frajdę sprawia mi fotografowanie naturalnych emocji. Najwdzięczniejszymi modelami i jednocześnie moimi ulubionymi są dzieci, uwielbiam też uwieczniać kwiaty i przyrodę ogólnie. 

Inną rozwijaną przeze mnie pasją jest malowanie obrazów. Nie jestem profesjonalną malarką, moje umiejętności malarskie takie jakie są nabyłam poprzez własne doświadczenia. Moje obrazy to czysty przekaz uczuć i emocji, jakie się we mnie gromadzą i jakie chcę przekazać na płótnie.

Na mojej stronie zamieszczam owoce moich osiągnięć w obu dziedzinach powyżej wspomnianych. Cieszę się z możliwości podzielenia się nimi i z dużą radością czytam wszelkie słowa krytyki jak i uznania, które można przesłać mi za pomocą formularza w dziale Kontakt. 

Zapraszam serdecznie do regularnego odwiedzania mojej strony!

Pozdrawiam,
Sylwia Kluczyńska
Autorka

 

Informacja o materiale zamieszczonym na stronie.

Wszelkie zdjęcia zamieszczone na stronie internetowej kluczynska.com są tylko i wyłącznie mojego autorstwa i podlegają ustawie o prawie autorskim. Jakiekolwiek wykorzystywanie ich bez mojej zgody jest nielegalne. W przypadku chęci dalszego wykorzystania moich zdjęć, proszę o kontakt.